Çatalca Belediyesi

MİLLET BAHÇEMİZ ÇATALCA’MIZA ÇOK YAKIŞACAK

Görüntülenme : 720

Çalışmalarında mesai saati kavramı tanımayan Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde makamından çok sahada olan bir Başkan olarak bilinen ve takdir edilen bir gerçek.

Çatalca’mızın daha da güzel görünümüne kavuşturulması için ilçemizi adeta şantiye alanına çeviren Başkanımız Mesut Üner, düzenli olarak proje şantiye alanlarını ziyaret ederek, projelerimizin tüm detaylarına bizzat müdahil oluyor.

Bu anlamda rutin proje şantiye ziyaretleri kapsamında vizyon projelerimizden olan Millet Bahçesi Projemizi ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner, ziyaret ve denetimler sonunda yaptığı açıklamalarda; ‘’Bu yıl sonunda tamamlamayı hedeflediğimiz vizyon projemiz olan Millet Bahçemizde yerinde denetimlerde bulunduk. Her detayı ile ilçemize çok yakışacak projemiz yıl sonunda tamamlandığında kıymetli halkım kuş sesleri, muhteşem biyolojik gölet ( kendi kendini temizleyen ), kafeteryalar, oyun alanları, bisiklet yolları ve kütüphaneleri ile huzur dolu anlar yaşayacak. Sizin huzurunuz, benim mutluluğumdur ve huzurunuz için gece – gündüz çalışmalarımıza yorulmadan devam edeceğiz. Zira sahada ki enerjimi sizlerin huzurundan alıyorum.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız