Çatalca Belediyesi
 MUHTARLARIMIZLA VATANDAŞLARIMIZA HİZMET YOLUNDA BİR VE BERABER YÜRÜYORÜZ

MUHTARLARIMIZLA VATANDAŞLARIMIZA HİZMET YOLUNDA BİR VE BERABER YÜRÜYORÜZ

Görüntülenme : 437

Muhtarlar Derneğimizi ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner, Muhtarlarımızla bir araya gelerek karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

İlçemizde çalışmalarını vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştiren Başkanımız Mesut Üner, Muhtarlarımız ile de daima işbirliği içerisinde olarak mahallelerimizin ihtiyaçlarına çözüm getiriyor.

Muhtarlar Derneğimizi ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner, ziyarette Muhtarlarımızla bir araya geldi. Muhtarlar Derneği Başkanımız Ceyhun Koç ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda Başkanımız Mesut Üner, başlamasına sayılı günler kalan Erguvan Festivalimiz hakkında Muhtarlarımızla beraber hareket ettiklerine dikkat çekti. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Muhtarlarımız ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerine vurgu yapan Başkanımız Mesut Üner bu yıl 21.si gerçekleşecek olan Erguvan Festivalinde tüm muhtarlarımızla bir ve beraber olduklarının mesajını verdi.

Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan toplantıda Başkanımız Mesut Üner tarafından Kırsal Mahalle Yönetmeliğine dair açıklamalarda yapıldı. Ocak ayı itibari ile yürürlüğe girecek olan yönetmeliğin köylülerimize büyük destek olacağını dile getiren Başkanımız Mesut Üner, toplantı sonunda yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın sesi olan değerli muhtarlarımıza birlik beraberlik içinde yapacağımız Erguvan Festivalimiz ile Ocak ayında başlayacak olan ve vatandaşlarımıza emlak ve imar harçlarından su fiyatlarına kadar önemli bir indirim sağlayacak Kırsal Mahalle Yönetmeliği ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. Kırsal Mahalle Yönetmeliğimizle Belediyemiz gelirlerinin %35'inden vazgeçerek kırsal mahallemizdeki vatandaşlarımıza destek olacağız. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerinde bulundu.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız