Çatalca Belediyesi

MUHTEŞEM FESTİVALİMİZ MUHTEŞEM KONSERLERLE BAŞLADI

Görüntülenme : 359

Çatalca’mızda 21. Erguvan Festivalimiz büyük bir coşkuyla başladı. İlk gün sahne alan ünlü sanatçılar Murat Mermer ve Haluk Levent şarkılarını on binlerin katıldığı muhteşem bir koro eşliğinde seslendirdi.

Çatalca’mızda pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz ve bu yıl yeniden yapmaya başladığımız özlemle beklenen Erguvan Festivalimiz büyük bir coşkuyla başladı.

Festivalimizin ilk halk konserlerinde ünlü sanatçılarımız Haluk Levent ve Murat Mermer muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı.

Sanatçılarımıza ve Çatalca’mıza binlerce teşekkürler

Mehmetçik Meydanımızı dolduran binlerce müzikseverin hep birlikte eşlik ettiği konserlerde sanatçılarımızın şarkılarına on binlerin katıldığı muhteşem bir koro eşlik etti.

Başkanımız Mesut Üner, muhteşem şarkılarını muhteşem bir performansla sergileyen sanatçılarımıza çiçek vererek teşekkürlerini sundu. Başkanımız konuşmasında, “Muhteşem Çatalca’mızın muhteşem festivaline, şarkılarıyla ve sesiyle renk katan, yüreklerimize dokunan, değerli sanatçımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir büyük teşekkürümüzü de on binler tek yürek olup Erguvan Festivalimizde buluşan siz değerli Çatalca’mıza sunuyoruz. Teşekkürler Çatalca” ifadelerine yer verdi.

 

#BirlikteÇatalcayız

#festivalçatalca