Çatalca Belediyesi

MUTLU MESUT ÇATALCA’MIZDAN BİR ŞAMPİYON DAHA

Görüntülenme : 752

Gün geçmiyor ki Çatalca’mız da gerek ilçeye değer katan projeler gerekse sportif başarılar ile ilgili müjdeli haberler gelmesin.

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde dönem içinde güreş sporunun hizmetine Başkanımız Mesut Üner tarafından kazandırılan İlyas Demiroğlu Güreş salonundan yetişen Çatalca Belediyespor’lu sporcular, Antalya’da ki seçmelerde Milli Takımlara seçilmişlerdi.

Sonrasında Çatalca Belediyemiz çalışanlarından Taner Kaya Uluslararası Avrupa Kick Boks Şampiyonasında Avrupa İkincisi oldu.

Bu müjdeli haberler güncelliğini korurken bir müjde de Türkiye Güreş Federasyonu’ndan geldi. Başkanımız Mesut Üner tarafından yapımı gerçekleşen İlyas Demiroğlu Güreş Salonumuz GÜREŞ FEDERASYONU tarafından da beğenilip takdir gördü ve U15 GÜREŞ MİLLİ TAKIMI Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenecek olan AVRUPA ŞAMPİYONASI öncesi hazırlık kampına 10 – 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında Çatalca’mız ve Ülkemiz sporuna Başkanımız Mesut Üner tarafından kazandırılan İlyas Demiroğlu Güreş salonumuzda hazırlanacak. Milli Takım kampı Çatalca’da olacak. Bu müjdeli haberde ilçe halkına büyük bir sevinç yaşattı.

Son olarak Mimarlık mesleğinin dışında kendisinin de geçmişte lisanslı futbolcu olduğu bilinen Başkanımız Mesut Üner, kızının Kadın Futbol Liginde Türkiye’nin güzide kulüplerinden Beşiktaş formasıyla şampiyonluk yaşamasıyla büyük bir sevinç ve gurur yaşadı. Zeynep Nisa Üner Şampiyonluk Kupası ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile objektiflere poz vererek haklı gururunu ailesi ve Çatalca halkımız ile paylaştı. Başkanımız Mesut Üner kızının bu önemli başarısını sosyal medya hesaplarından kutladı.

Başkanımız Mesut Üner sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; ‘’ Turkcell Kadın Futbol Ligi 2020-2021 Sağlık Çalışanları Sezonu Final karşılaşmasında Fatih Vatanspor'u 2-0 yenerek  şampiyon olan kızımın da takım kadrosunda olduğu  Beşiktaş'ı kutlar, başarılarının devamını dilerim.’’dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız