Çatalca Belediyesi

Öğrencilerin “Büyük Başkan” tezahüratları Başkanımız Mesut Üner’i duygulandırdı

Görüntülenme : 666

Liseli gençlerle buluşan ve öğrencilerin yoğun tezahüratı ile karşılanan Başkanımız Mesut Üner öğrencilik ve gelecek hayatlarını planlamaları konusunda nasihatlerde bulunduğu öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtladı.

 

Her fırsatta çocuklarla, gençlerle bir araya gelen Başkanımız Mesut Üner, Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Salona girişinde öğrencilerin yoğun “Büyük Başkan” tezahüratı ve alkışlarıyla karşılanan Başkanımız Mesut Üner gençlere teşekkür ederek bu davranışlarının kendisini duygulandığını ve aynı zamanda da ilçemiz için doğru çalışmalar yaptığının bir kez daha ifadesi olduğunu belirtti.

İlçe Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte gençlere meslekleri hakkında bilgi vermek amacıyla bir araya gelinen toplantıda öğrencilerin soruları kimi zaman gülümsemelere neden olurken kimi zamanda alkışlarla karşılandı.

Gençlerimize kapılarımız daima açık

Başkanımız Mesut Üner aynı okulda aynı sıralarda oturduğu günlerden ve anılarından söz ettiği öğrencilere ilçemizde eğitime ve spora dair yapılan yoğun çalışmaları anlattı. Gelecek planlamalarında nasihatlerde bulunan Başkanımız Mesut Üner öğrencilere kapılarının her zaman açık olduğunu, “ Sevgili Gençler, yarınlarımız sizlere emanet. Bugün bizlerin oturduğu bu mevkilerde yarın sizler olacaksınız. Sizlere çok güveniyor ve çok seviyorum. Desteklerimizle ve tecrübelerimizle sizlerin daima yol arkadaşı olmaya devam edeceğiz. Sizlere kapılarımız her zaman açık”  sözleriyle ifade etti.

 

#BirlikteÇatalcayız