Çatalca Belediyesi

ÖRNEK İLÇE ÇATALCA

Görüntülenme : 645

Başkanımız Mesut Üner’in Çatalca’mızda göreve gelmesinin ardından, görevinin sadece ilk üç yılında tarihi hizmetler kazandırılmasıyla birlikte, yapılan çalışmalar sadece ilçemizde değil tüm yakın çevre ilçeler başta olmak üzere tüm bölge halkımızın dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu anlamda Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki konuğu AK Parti Avcılar İlçe Başkanlığı oldu.

Başkanımız Mesut Üner ve AK Parti Çatalca İlçe Başkanımız Yusuf Aslan’ın konuğu olan AK Parti Avcılar İlçe Başkanlığı heyetinde; İlçe Başkanımız Abdullah Küçükoğlu, Yürütme ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz ve Avcılar İlçe Koordinatörümüz AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan Güleç yer aldı. Samimi geçen istişare toplantı sonrası Başkanımız Mesut Üner görevinin ilk üç yılında Çatalca’mıza kazandırdığı projelerle ilgili sunum gerçekleştirdi. Sunum sırasında yapılan hizmetlere şahit olan ziyaret heyeti, Başkanımız Mesut Üner’in gerçekleştirdiği sunumdan oldukça etkilendiği gözlendi. Başkanımız Mesut Üner’in sunumu sonrası ziyaretçi heyeti, yakın dönemde tamamlanan ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ sosyal tesislerimize hareket etti. Başkanımız Mesut Üner, Cem Kara Yaşam Vadimizde ziyaretçi heyetini büyük gururla gezdirdi. Program sonunda günün anısına hatıra fotoğraflarının çektirilmesinin ardından, ziyaretçi heyet, Başkanımız Mesut Üner’in ziyaret sırasındaki samimi ilgi ve alakası için teşekkür ederek Çatalca’mızdan ayrılıp, Avcılar’a hareket etti.

AK Parti Avcılar İlçe Başkanlığı’nın Çatalca ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’AK Parti Çatalca İlçe Başkanımız Yusuf Aslan ile birlikte, AK Parti Avcılar İlçe Başkanımız Abdullah Küçükoğlu’nu, Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Meclis Üyelerini ve İlçe Koordinatörü AK Parti İstanbul Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan Güleç’i Çatalca'mızda istişare toplantısı yapmak üzere misafir ettik. Toplantımız sırasında ilçemizdeki projelerimizin sunumunu yaptıktan sonra Cem Kara Yaşam Vadimizi ziyaret ettik. Çatalca’mız artık projeleriyle örnek ilçe. Avcılar AK Parti İlçe Teşkilatımızın kıymetli ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız