Çatalca Belediyesi
 Özel Ekiplerimiz İlçemizde Dezenfeksiyon Çalışmaları Yapıyor

Özel Ekiplerimiz İlçemizde Dezenfeksiyon Çalışmaları Yapıyor

Görüntülenme : 1743

Sağlık Bakanımızın açıklamasından sonra ülkemizde de görülen Corona Virüsü ile ilgili Belediye Başkanımız Mesut Üner’in talimatları doğrultusunda dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştiriliyor.

Başkan Yardımcımız Ömer Erçin koordinesinde yürütülen dezenfeksiyon çalışmaları Sağlık İşleri Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan ekipler ile ilk etapta ilçemizde faaliyet gösteren Şoförler  Odasına Bağlı olarak çalışan toplu taşıma araçlarının( otobüs, minibüs, taksi ve servis araçları) dezenfekte edilmesi ile başladı.

Alınan tedbirler kapsamında, vatandaşlarımızın virüslerden olabildiğince uzak tutulması için sürdürülen dezenfekte çalışmaları, ekiplerimiz tarafından İlçemizde bulunan okullar, ibadethaneler, kamu kurum ve kuruluşları, oyun ve park alanlarında program dahilinde hız kesmeden periyodik olarak devam edecek.

İlçemizin  sağlığı ve huzuru için viral enfeksiyon ve virüslere karşı dezenfekte çalışmaları yapıldığını ve tedbirlerin üst seviyeye çıkarıldığını belirten Başkanımız Mesut Üner, vatandaşlarımızdan beklentimiz Sağlık Bakanlığımız tarafından yapılan tedbir amaçlı açıklamalara uymaları konusunda özen göstermeleri olduğunu belirtti.

#BirlikteÇatalcayız