Çatalca Belediyesi
 Seni Unutmak Mümkün mü ATAM…

Seni Unutmak Mümkün mü ATAM…

Çatalca Belediyesi tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk Anma Programı Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Ulusumuzun Kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. Yıldönümü dolayısıyla Nazım Özbay Kültür Merkezi’mizde Anma Programı düzenlendi. Başkanımız Mesut Üner ve Eşi Aydan Üner’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa; Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Programı; Çatalca Belediyesi tiyatro ve drama öğrencilerinin hazırladığı “Atatürk Oratoryosu” ile başlarken, “Seni Unutmak Mümkün mü Atam” sözleriyle sahne alan öğrencilerin gösterisi büyük alkış aldı. Belediye Başkanımız Mesut Üner, Çatalca Belediyesi bünyesinde kurs veren tiyatro eğitmenleri Hakan Hasanoğlu ve Erdem Aksu’ya teşekkür ederek, çiçeklerini takdim etti.


“Atatürk” konulu video gösterimi ardından TRT Sanatçıları Umut Akyürek ve Cengizhan Sönmez tarafından “Atamızın En Sevdiği Şarkılar” dinleyicilerle buluştu. Birlikte söylenen şarkılar eşliğinde devam eden programda Başkanımız Mesut Üner değerli sanatçılar Umut Akyürek ve Cengizhan Sönmez’e teşekkür ederek, çiçeklerini sundu.
Başkanımız Mesut Üner yaptığı konuşmada; “Böyle anlamlı bir günde buraya gelen siz değerli sanatçılarımıza ve bu salonu dolduran tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Atatürk ilke ve inkılâplarından ve Cumhuriyet değerlerinden vazgeçmeyeceğiz, sonuna kadar sahip çıkmaya devam edeceğiz.” dedi.
Anma Programı; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği Rumeli şarkılarından oluşan potpuri ile son buldu.
#BirlikteÇatalcayız