Çatalca Belediyesi

SORUNLARIN ÇÖZÜM NOKTASI ÇATALCA’MIZ

Görüntülenme : 771

Geçen yılın tamamının yanı sıra, özellikle yılın son iki ayında Çatalca’mızda iki bakan karşılayan Başkanımız Mesut Üner, geçtiğimiz haftanın son çalışma gününde Ankara’da İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettikten sonra bu haftanın ilk çalışma gününde Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’yi Çatalca’da karşıladı.

Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’nin katıldığı önemli toplantıya, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca Muhtarlarımızla birlikte, Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz ve Silivri Muhtarlarımız da katılım sağladı. Çatalca ve Silivri Belediye Başkanlarımız muhtarlarımızla birlikte cumhur ittifakı Çatalca ve Silivri ilçe başkanlarımız da katılım sağladı. Toplantının moderatörlüğünü AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Tülay Kaynarca gerçekleştirdi. Oldukça verimli geçen istişare toplantısı yaklaşık dört sürdü. Çatalca ve Silivri muhtarlarımızın ilettiği tüm sorunları Bakanımız Bekir Pakdemirli salonda bulunan Bakanlık bürokratlarına anında talimat vererek çözülmesini istedi.  Muhtarlarımız oldukça verimli geçen toplantı için Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür etti.

Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’nin Çatalca ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mıza hizmet etme yolunda, geçtiğimiz hafta Ankara’da İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret etmiştim. Bugünde haftanın ilk çalışma gününde ilçemizde Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’yi misafir ettik. Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş riyasetinde tüm ilçe protokolümüzün katıldığı toplantımız oldukça verimli geçti. Çatalca’mızı çok ama çok seviyoruz ve ilçemizin gelişimiyle birlikte kronik sorunlarını birer birer çözmekte kararlıyız diyor, Sayın Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye kıymetli ziyaretleri içinde çok teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız