Çatalca Belediyesi

SPOR VE SPORCU DOSTU ÇATALCA

Görüntülenme : 1179

Çatalca’mıza kazandırdığı projelerin merkezine, her fırsatta yarınların teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandığını ifade eden Başkanımız Mesut Üner, göreve gelir gelemez kuruluşunu gerçekleştirdiği Çatalca Belediyespor’umuzun U11 ve U12 lisanslı futbol ile Yıldız ve Genç kız lisanslı voleybol takımlarının idmanlarına sürpriz ziyaretler gerçekleşti.

Başkanımız Mesut Üner’in sürpriz ziyareti Çatalca Belediyespor’lu sporcularımızı oldukça mutlu etti. Samimi ortamda gerçekleşen ziyaret samimi ortamda gerçekleşti. Başkanımız Mesut Üner ziyaret ettiği idmanlarda, sporcularımıza kendi elleriyle tatlı ikram etti. Sporcu çocukların ve gençlerin Başkanımız Mesut Üner’in ziyareti sırasındaki samimi ilgi ve alakası görülmeye değerdi. Gerçekleşen ziyaret lig müsabakalarına devam eden sporcularımıza moral verdi.

Çatalca Belediyespor idmanları ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca Belediyespor U11 ve U12 lisanslı futbol ile Yıldız ve Genç kız lisanslı voleybol takımlarımızın idmanlarına sürpriz ziyaretler gerçekleştirip, kıymetli sporcularımıza başarı ve kolaylıklar diledik. Futbolcularımız TFF U11ve U12 liglerinde maçlarına çıkacak. Yıldız ve Genç kız lisanslı voleybol takımlarımız ise TVF İstanbul Elit Lig gruplarında maçlarına başarı ile devam ediyor. Göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Çatalca Belediyesor’umuzda an itibariyle 76.131 nüfuslu ilçemizde 14 farklı branşta 23 konusun uzmanı antrenörümüz ve 3000 sporcumuzla başarıdan başarıya koşuşuyoruz. Yurt içi ve yurt dışında başarıdan başarıya koşan Çatalca Belediyespor takımımız son 4 ayda 2 uluslararası başarısıyla Balkan Şampiyonlarında 2 altın madalyayı tüm Türkiye’ye armağan etti. Kararlıyız, Dünya şehri İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı Çatalca’mızın adını tüm Türkiye ve Dünya başarılarıyla duyacak hedefimize ilerlemeye devam edeceğiz’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız