Çatalca Belediyesi

SPOR VE SPORCU İLÇESİ ÇATALCA

Görüntülenme : 827

Başkanımız Mesut Üner’in Çatalca’mıza her alanda kazandırdığı Cumhuriyet tarihine geçen projeleri ilçemizde tarih yazdırmaya devam ediyor. Her fırsatta gerçekleştirdiği saha çalışmalarında projelerinin merkezine yarınların teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz konumlandırdığını ifade eden Başkanımız Mesut Üner’in spor alanında ilçemize kazandırdığı en önemli projelerinden biri hiç kuşkusuz ‘’Spor Adası’’ eserimiz oldu.

Başkanımız Mesut Üner’in ‘’Spor Adası’’ eseri sadece ilçemizde değil tüm bölgemiz ve ülkemizde dikkat çekmeye devam ediyor. ‘’Spor Adası’’ eserimiz Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, yaklaşık 1000 kişi kapasiteli Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu ve 800 kişilik kapalı tribünlü futbol sahası gibi daha birçok sosyal ve spor fırsatıyla adeta göz kamaştırıyor. Böylesine muhteşem bir spor adamız dikkatleri üzerine çekince "U20 GREKOROMEN İSTANBUL İL GÜREŞ ŞAMPİYONASI" Çatalca Belediyesi Spor Adamızda gerçekleşti. Çatalca halkımız bu şampiyonada iki gururu birlikte yaşadı. Bir tarafta Başkanımız Mesut Üner’in ilçemize kazandırdığı muhteşem bir spor adasında marka bir organizasyona ev sahipliği, bir tarafta Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiği Çatalca Belediyespor güreş takımımızın grekoromen ve serbest stilinde takım ikincilik başarısı tüm ilçe halkımıza büyük gurur ve sevinç yaşattı.

Hafta sonu Çatalca’mızda geçekleşen şampiyona sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘‘’SPOR ve SPORCUYA YAPTIĞIMIZ YATIRIMLARLA İLÇEMİZ, DÜNYA ŞEHRİ İSTANBUL'UN SPOR MERKEZİ OLDU. YAKIN DÖNEMDE ÜLKEMİZ VE İLÇEMİZ SPORUNA KAZANDIRDIĞIMIZ SPOR ADAMIZDA BU HAFTA SONU, "U20 GREKOROMEN İSTANBUL İL GÜREŞ ŞAMPİYONASI" ORGANİZE EDİLDİ. İLÇEMİZDE ORGANİZE EDİLEN BÖYLESİNE ÖNEMLİ ŞAMPİYONADA, GÖREVE GELİR GELMEZ KURULUŞUNU GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÇATALCA BELEDİYESPOR GÜREŞ TAKIMIMIZIN HEM GREKOROMEN HEMDE SERBEST GÜREŞ STİLLERİNDE TAKIM HALİNDE İKİNCİ OLDUĞUNA ŞAHİT OLMAKTA AYRICA ÖNEMLİ BİR GURURUMUZ OLDU. KARARLIYIZ. HER ALANDA MARKA İLÇE OLMA YOLUNDA ÇALIŞMALARIMIZA İLK GÜNKİ AŞKLA DEVAM EDECEĞİZ. HAYIRLI OLSUN.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız