Çatalca Belediyesi

SPORCU DOSTU ÇATALCA

Görüntülenme : 566

Çatalca’mızda ilçemize az zamanda büyük projeler kazandırmasıyla sevilen Başkanımız Mesut Üner, spor ile sporcuya verdiği önem ve değerle da gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner, ilçemizi adeta bir spor ve sporcu merkezi yapmaya kararlı adımlarla devam ediyor. Göreve gelir gelmez yapımını başlattığı ve önemli yol aldığı ‘’Spor Adası’’ projesinin yanı sıra, an itibariyle 15 farklı branşta 24 konusunun uzmanı antrenörle 76 Bin 131 nüfuslu ilçemizde 3500 sporcumuzun bulunduğu Çatalca Belediyespor’un kuruluşunu gerçekleştirdi.

Yakın zamanda Çatalca Belediyespor iki balkan şampiyonu gururunu çıkarmanın gururunu yaşarken, Başkanımız Mesut Üner kuruluşunu gerçekleştirdiği kulübün tüm detaylarıyla ilgileniyor. Bu anlamda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Tören, Çatalca Belediyespor Kulübü Başkanımız ve Meclis Üyemiz Lokman Naroğlu’nun konuşmasıyla başladı. Spor malzemeleri dağıtımı ve konuşması sırasında sporcu çocuklarla Başkanımız Mesut Üner’in samimiyeti dikkatlerden kaçmadı ve sporcuların gösterilen ilgiden oldukça mutlu olduğu gözlendi. Spor malzemeleri dağıtım törenine katılım sağlayan sporcu çocukların velileri, çocuklara verdiği önem, değer ve destekten dolayı Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ettiler.

Spor malzemeleri dağıtım töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner, ‘’Çatalca Kiptaş Fuat Sezgin Ortaokul Kapalı Spor Salonu’nda, Çatalca Belediyespor basketbol takımı sporcu çocuklarımıza spor malzemeleri dağıtımı gerçekleştirdik. Spor malzemeleri dağıtım törenimiz sırasında çocuklarımızın ve velilerinin gösterdiği samimi ilgi ve alaka ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verdi. Her fırsatta ifade ediyoruz, tekrar hatırlatıyoruz. Çatalca’mızda yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz başarıya giden her alanda asla yalnız yürümeyecek. Kararlıyız. Çatalca’mızın adını tüm Türkiye ve Dünya başarılarıyla duyacak.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız