Çatalca Belediyesi

SPORUN BAŞKENTİ ÇATALCA

Görüntülenme : 944

Çatalca’mıza kazandığı önemli projelerin yanı sıra, projelerin merkezine yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırmasıyla gönüllerde taht kuran Başkanımız Mesut ÜNER’den spor dalında önemli bir müjde daha geldi. Spor dalında gelen bu müjde Çatalca ve Bölge Halkımızı oldukça heyecanlandırdı.

 

ÇATALCA’MIZDA MOTOKROS EĞİTİMİ VERİLECEK

Türkiye Motosiklet Federasyonu, 7’den 77’ye her yaştan katılımcıya 23-24 Ekim 2021 tarihleri arasında Başkanımız Mesut ÜNER’in Motokros sporuna kazandırdığı Çatalca Nakkaş Mahallesi YMK Motokros Parkurunda konusunun uzmanı eğitmenlerle ücretsiz ‘’Motokros Eğitimi’’ verecek. Yaş sınırının olmadığı eğitime katılımcılar kendi motosikletleri ve koruma ekipmanlarıyla katılması gerekmektedir. Eğitimi tamamlayan katılımcılar ‘’TEMEL MOTOKROS EĞİTİMİ SERTİFAKASI’’ ile ödüllendirilecektir. Eğitim için detaylı bilgi Yeditepe Motor Sporları Kulübü Başkanı Zeki BAŞARAN’dan 0 532 211 31 56 numaralı telefonundan alınabilecek.

 

Muhteşem eğitim programıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut ÜNER; ‘’Dünya şehri İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı Çatalca’mıza kazandırdığımız önemli projelerin yanı sıra, yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimizin sporun her dalında Çatalca’mızın adını duyurması için her türlü desteği vermekte kararlıyız. An itibariyle 74975 nüfuslu Çatalca’mızda, futbol, basketbol, voleybol, hentbol, karate, güreş, yüzme, masa tenisi, pilates, sabah sporu, bocce, zumba, kadın futbol ve okçuluk sporlarında an itibariyle akademimizde 14 farklı spor dalında, 18 Antrenör ve 3000’e yakın sporcumuzla ilçe ve ülke sporuna destek olmaya devam ediyoruz. Şimdide Nakkaş Mahallemizde hazırladığımız özel parkurda Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Yeditepe Motor Sporları Kulübü ile Motokros Eğitimi verilecek. Sporun her dalında marka ilçe olma yolunda hedeflerimize doğru ilerlemek için gece-gündüz demeden çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Motokros Eğitimi Çatalca’mıza hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız