Çatalca Belediyesi

SPORUN HER DALINDA ÇATALCA MARKASI

Görüntülenme : 544

Mesleğinin mimar olmasının yanı sıra ilçemizde sporcu kimliğiyle de tanınan ve sevilen Başkanımız Mesut Üner, göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiği Çatalca Belediyespor birçok branşta başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Hafta sonu kadın futbol takımımızın maçını tribünlerde ilçemiz halkıyla büyük bir keyifle izledi ve maç sonunda büyük bir sevinç yaşayıp, stattan ayrıldı.

 

Ligin ilk yarısını gol yemeden otuz yedi gol atıp lider tamamlayan Çatalca Belediyespor Kadın Futbol Takımımız, ikinci yarının ilk maçında Karacaköy’de konuk ettiği Bakırköy Gençlik’i 3-0 mağlup etti ve liderliğine gol yemeden devam etti. Maç sonunda futbolcularımız, Başkan Mesut Üner ve tribünlerdeki taraftarlarımız büyük bir sevinç yaşadı.

 

Çatalca Belediyespor Kadın Futbol Takımımızın galip geldiği maçtan sonra açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz ve an itibariyle 15 farklı branşta 24 konusunun uzmanı antrenörümüz ve 3500 sporcumuzla ilçe sporumuza hizmet eden Çatalca Belediyespor takımımızın bugün kadın futbol branşımızdaki maçını izledik. Karacaköy’de konuk ettiğimiz Bakırköy Gençlik takımını 3-0 mağlup ettik. Tüm teknik kadro ve futbolcularımızı yürekten kutlar, başarılarının devamını dileriz. Kararlıyız. Çatalca'mızın adını her alanda tüm Türkiye ve Dünya başarılarıyla duyacak.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız