Çatalca Belediyesi

SPORUN MARKA İLÇESİ ÇATALCA

Görüntülenme : 544

Her fırsatta Çatalcamıza kazandırdığı projelerin merkezine yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimizi konumlandırdığını ifade eden Başkanımız Mesut Üner’den tüm ülkemiz ve ilçemiz sporuna önemli bir müjde daha geldi. Böylesine önemli bir müjde başta güreş sporu camiasında olmak üzere tüm sporseverlerde büyük heyecan yaşattı ve bu önemli müjde sonucu Başkanımız Mesut Üner sadece Çatalcamızda değil ülkemizdeki tüm güreş sporu sevenlerden büyük alkış ve tebrik aldı.

 

Daha önce göreve gelir gelmez son derece sağlıksız bir alanda idman yapan güreşçilerine şahit olan Başkanımız Mesut Üner, içinde her türlü konforun bulunduğu milli takımların dahi idman yapıp uluslararası turnuvalara hazırlıklara ev sahipliği yaptığı tesisimizi ülkemiz ve ilçemiz sporuna kazandırmıştı. Yetmedi aynı tesisimize ülkemiz ve ilçemiz güreş sporunun emektar ismi İlyas Demiroğlu’nun ismi verilip, büyük bir vefa örneği gösterilmişti. Şimdi de aynı tesisimizin hemen yanında yağlı güreş alanı idman sahası yapımı için kollarını sıvayan Başkanımız Mesut Üner, alan şantiyesinde yerinde denetimler yapıp, tüm detaylarla bizzat ilgilendi. Denetimler sırasında Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiği Çatalca Belediyespor Kulübümüz Başkanı Lokman Naroğlu ile idmanlarına Çatalca Belediyesi İlyas Demiroğlu Güreş Salonumuzda devam eden son Kırkpınar Başpehlivanı Mustafa Taş’da Başkanımız Mesut Üner’in yerinde denetimlerine katılım sağladı.

 

Yerinde denetimler sonrası şantiye alanımızda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve gelir gelmez ülke ve ilçe sporumuza milli takımlarımızın da kamp yaptığı güreş salonu kazandırıp, adına rahmetli güreş sporumuzun emektarı İlyas Demiroğlu hocamızın ismini vermiştik. Şimdide aynı tesisimizin bulunduğu alanda yağlı güreş idman alanı yapımına başlıyoruz. Yerinde denetimlerimize idmanlarına tesislerimizde devam eden son Kırkpınar Başpehlivanı Mustafa Taş kardeşimde katılım sağladı. Kararlıyız.  Spora yaptığımız yatırımlarla ilçemiz spor ve sporcunun marka ilçesi olacak. Tüm sporseverlere ve halkımıza hayırlı olsun.’’ dedi. 

 

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız