Çatalca Belediyesi

SPORUN MARKA İLÇESİ ÇATALCAMIZ

Görüntülenme : 422

ÇATALCAMIZ ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR

Çatalcamıza hizmet yolunda daha Belediye Başkanı Adayı olduğu dönemde önce mutlu insan ve mutlu aile hedefi doğrultusunda çalışmalarına dönemi içinde gece-gündüz demeden devam eden Başkanımız Mesut Üner, bugünlere gelindiğinde bu hedefine fazlasıyla ulaştığı açık ve seçik görülüyor. Zira Çatalca halkımız, an itibariyle Başkanımız Mesut Üner döneminde ilçemizin yüz yıllık tarihine dört buçuk yılda yüz yıllık hizmetler sığdırılmasıyla altın çağını yaşamaya başladı.

ÇATALCASPOR ve ÇATALCA BELEDİYESPOR YENİ SEZONA HAZIR

Çatalca halkımız ilçemize kazandırılan yüz yıllık hizmetlerin memnuniyetini yaşarken, geçen hafta tam yedi gün yedi gece unutulmaz keyifli ve eğlenceli bir ‘’Erguvan Festivali’’ haftası yaşamıştı. Başkanımız Mesut Üner bu kez yakın dönemde Çatalca halkımızın hizmetine kazandırdığı Çatalca Belediyesi Millet Bahçemizde ‘’Spor Gecesi’’ programıyla ilçe halkımıza ve sporcularımıza yine unutulmaz bir akşam yaşattı. Spor ve eğlence dolu akşamın başında Başkanımız Mesut Üner döneminde ilçemiz sporuna kazandırılan hizmetlerimiz tanıtıldı. Başkanımız Mesut Üner döneminde ilçemize kazandırılan; içinde kapalı spor salonu, kapalı havuz, futbol sahası gibi birçok sosyal alanın olduğu ‘’Spor Adası’’ , ilçe ve ülke sporuna kazandırılan ‘’İlyas Demiroğlu Güreş Salonu’’ , modern ve çok amaçlı yeni ‘’İzzettin Ziya Altınoğlu Stadı’’ , yazları çocuklarımızın hizmetine açılan ‘’Açık Havuz’’ ve Başkanımız Mesut Üner döneminde kurulan an itibariyle 16 farklı spor dalında, 34 konusunun uzmanı eğitmen ve 5000 sporcuya spor yapma fırsatı oluşturan, aynı zamanda Balkan Şampiyonu, Avrupa ikincisi sporcular ve Başpehlivan çıkaran ‘’Çatalca Belediyespor Kulübü’’ seyircilerimizden büyük alkış aldı.

Çatalcaspor Başkanımız Hasan Gökçe riyasetinde yeni yönetim ve transferlerin tanıtıldığı gecede, Çatalcaspor futbolcularımız, teknik heyetimiz ve Yönetim Kurulumuz oldukça moral buldu. Böylesine değerli ‘’Spor Gecesi’’ programıyla cumartesi günü ligdeki ilk maçına çıkacak futbolcularımıza büyük bir güç verdi. Çatalcaspor’da yeni transferlerimizin takım arkadaşlarıyla uyumu dikkatlerden kaçmadı.

MEHMET ŞERİF AYDIN KONSERİMİZ MUHTEŞEMDİ

Çatalca Belediyespor Kulübümüzde yurt içi ve yurt dışında dereceye giren sporcularımız, Çatalcaspor’un yönetim, teknik heyet ve futbolcularımızın tanıtılmasından sonra bölgemizin sevdiği ve değer verdiği Mehmet Şerif Aydın sahne performansıyla katılımcılarımıza eğlence dolu anlar yaşattı ve sporcularımız yeni sezon öncesi moral depoladı.

BAŞKAN MESUT ÜNER: YENİ SEZON SPORCULARIMIZA HAYIRLI OLSUN.

Çatalca Belediyesi Millet Bahçesi’inde organize edilen unutulmaz ‘’Spor Gecesi’’ sonrası açıklamalarda buluna Başkan Mesut Üner; ‘’Yeni sezon öncesi, göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Çatalca Belediyespor takımımız ve hepimizin ortak paydası Çatalcaspor takımımızla birlikte dönemimiz içinde sizlerin hizmetine sunduğumuz Çatalca Belediyesi Millet Bahçemizde spor ve eğlence dolu dayanışma akşamı yaşadık. Biliyor, inanıyor ve tüm sporcularımıza güveniyorum ki Çatalcamızın adı hem yurt içi hem de yurt dışında bu yılda başarılarıyla duyulmaya devam edecek. Yeni sezon hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#100YıllıkTarih100YıllıkHizmetler

#BirlikteÇatalcayız