Çatalca Belediyesi

TEMEL ATMA VE AÇILIŞ TÖRENLERİNİN İLÇESİ ÇATALCAMIZ

Görüntülenme : 286

ÇAKIL, ELBASAN ve OVAYENİCE’DE SOSYAL TESİS TEMEL ATMA TÖRENİMİZ GERÇEKLEŞTİ

Başkanımız Mesut Üner döneminde; Cumhuriyet tarihine geçen efsane hizmetlerimiz, bölgemize damgasını vuran kültürel etkinliklerimiz, kültür-sanat faaliyetlerimiz, spor faaliyetlerimiz, temel atma ve açılış törenlerimizle Çatalcamız adeta hayallerin gerçeğe dönüştüğü altın çağını yaşamaya durmaksızın devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner, bu kez Çakıl, Elbasan ve Ovayenice Sosyal Tesislerimizin temel atma törenimizi, ilçe protokolümüzün ve ilçe halkımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER DÖNEMİNDE ÇATALCAMIZ SOSYAL TESİSLER İLÇESİ OLDU

Başkanımız Mesut Üner dönemi içinde; Millet Bahçesi, Cem Kara Yaşam Vadisi, 100. Yıl Cumhuriyet Parkı, Muratbey Sosyal Tesisleri ve Çanakça Sosyal Tesisleri gibi önemli hizmetlerimizi Çatalca halkımızın hizmetine sunduktan sonra bu kez Çakıl, Elbasan ve Ovayenice Sosyal Tesislerimizin temel atma törenini gerçekleştirip, Dünya Şehri İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı Çatalcamızı adeta bir sosyal tesisler ilçesi haline getirdi.

TEMELİ ATILAN SOSYAL TESİS PROJEMİZ ADETA EKSİKSİZ

Temeli atılan sosyal tesis projemizde; Toplamda 900 m² alana sahip bir ‘’Kapalı Düğün Salonu’’ ve 850 m² yüz ölçümüne sahip ‘’Açık Düğün Salonu’’ yer alıyor. Ayrıca projemiz kapsamında; ‘’Açık Otopark Alanı’’, ‘’Çocuk Oyun Alanı’’, ‘’Açık Oturma Alanları’’, ‘’Kamelyalar’’ ve ‘’Peyzaj’’ düzenlemesi gerçekleşecek.

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER; ‘’ÇATALCAMIZA HİZMET YOLUNDA ENERJİ KAYNAĞIMIZ, İLÇEMİZE OLAN SEVDAMIZ.’’

Temel atma töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında Çatalcamıza hizmet yolunda ilçemize olan sevdamızdan güç alarak ilk günkü aşkla çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne baktığımızda ilçemiz Cumhuriyet tarihinin en önemli hizmetlerini Çatalcamıza kazandırmamızın haklı gururunu yaşıyoruz. İlçemiz ya temel atma törenleri yada açılış törenleriyle adeta gündemden hiç düşmüyor. Bugünde Çakıl, Elbasan ve Ovayenice Sosyal Tesislerimizin temel atma törenimizi gerçekleştirdik. Çatalcamız daha önce kazandırdığımız ve bugün temelini attığımız sosyal tesislerimizle adeta sosyal tesisler ilçesi oldu. Doğup büyüdüğüm topraklara Cumhuriyet tarihimizin en önemli hizmetlerini kazandırmanın gururu, huzuru ve mutluluğu anlatılmaz yaşanır. İlçemize hizmet yolculuğunda daha gidecek çok yolumuz var diyor, bugünkü temel atma törenimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Teşekkürler Çatalca.’’ dedi.

 

#100YıllıkTarih100YıllıkHizmetler

#BirlikteÇatalcayız