Çatalca Belediyesi

TEŞEKKÜRLER KANATSIZ BEYAZ MELEKLER

Görüntülenme : 552

Çatalca’mız, son üç yılda sadece ilçemize kazandırılan devasa projelerle değil, sosyal ve kültürel duyarlı etkinliklerle de adından sıkça söz ettirmeye durmaksızın devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde muhteşem kadınlar günü etkinliklerimizi organize eden Başkanımız Mesut Üner, dünyada baş gösteri zorlu pandemi sürecinde çok zorlu şartlarda görev alan sağlık çalışanlarımıza ‘’14 Mart Tıp Bayramı’’ etkinlikleri kapsamında vefa dolu programlar organize etti.

Başkanımız Mesut Üner’in talimatıyla harekete geçen Kültür İşlerinden Sorumlu Meclis Üyemiz Tuba Uzun ve ekibi, İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda bulunan tüm sağlık çalışanlarımızı ziyaret edip, günün anısına hediyeler takdim ettiler. Gün boyunca süren programlarımızın finali Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanemizde gerçekleşti. Günün anısına kesilen pasta ve yemek ikramımızın ardından Başkanımız Mesut Üner, tüm sağlık çalışanlarını tek tek ziyaret edip, günün anısına hediyelerini takdim etti. Sağlık çalışanları da Başkanımız Mesut Üner’e jestleri için teşekkürlerini arz ettiler.

Gün boyunca gerçekleşen sağlık çalışanlarına ziyaretler sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çok zorlu pandemi şartlarında Çatalca’mızda büyük bir özveriyle görev yapan kanatsız beyaz meleklerimizi ‘’14 Mart Tıp Bayramı’’ etkinliklerimiz kapsamında ziyaret ederek, günün anısına hediyelerimizi takdim ettik. Kanatsız beyaz meleklerimize ne yapsak az ve yarım kalır. Çatalca’mızda her zaman yanınızda olduk, yarınlarda da yanınızda olmaya devam edeceğiz. Teşekkürler kanatsız beyaz melekler. Gününüz kutlu olsun.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız