Çatalca Belediyesi

VATAN SİZE MİNNETAR

Görüntülenme : 568

Çatalca’mızda Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte sadece ilçemize kazandırılan devasa hizmetler değil, tüm özel gün ve haftalarda gerçekleşen etkinliklerle de bölgemizin gündeminde her daim yer alıyor. Bu anlamda Ramazan ayı etkinlikleri ilçemizde eksiksiz devam ediyor.

Çatalca’mızda Başkanımız Mesut Üner’in ilçemize kazandırdığı Çatalca Belediyesi Aşevimizde her gün hazırlanan beş bine yakın dört çeşit sıcak yemek, İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda ihtiyaç sahibi ailelerimize kapılarına kadar teslim ediyoruz. Eş zamanlı olarak da Başkanımız Mesut Üner, iftar programlarına devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki iftar davetinin konukları; Emniyet Teşkilatı’nın 177. yılında Çatalca’mızdaki emniyet mensuplarımız, şehit yakınlarımız, gazilerimiz ve ailelerimiz oldu.  İftar programımıza katılım oldukça yoğun oldu. Başkanımız Mesut Üner, davetlilerin masalarını tek tek ziyaret edip, kendileriyle hasbihal etti. Davetlilerin gösterdikleri samimi ilgi ve alaka sonucu Başkanımız Mesut Üner’in duygusal anlar yaşadığı dikkatlerden kaçmadı,

Böylesine anlamlı iftar programı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Terörle ve örgütlü suçlarla mücadele başta olmak üzere, üstlendiği tüm görevlerde bizleri gururlandıran, büyük fedakarlık, cesaret ve kahramanlıkla hizmet veren Emniyet Teşkilatımızın 177. Yılında Emniyet Mensuplarımız ile bugün Çatalca’mızda Türkiye’mizde varlık sebebimiz olan şehit ve gazi ailelerimize iftar programı organize ettik. İftar programımıza kıymetli katılımları için teşekkür ederiz. Zorlu hayat şartlarında her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. ‘’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız