Çatalca Belediyesi

VEFA İSTANBUL’DA SADECE BİR SEMT ADI OLMAYACAK

Görüntülenme : 820

Başarılı ve özverili çalışmalarına sevgi ve vefa katarak devam eden Başkanımız Mesut Üner, Ramazan Bayramı sürecinde ilçemizde bayram mesaisi yapan çalışan emektarları ve hastanede şifa arayan ilçe halkımızı ziyaret ederek bayramlaştı.

Başkanımız Mesut Üner’in bu sevgisi ve vefası, bayram günü mesai yapmakta olan emektar çalışanlardan ve hastanemizde şifa arayan ilçe halkımızdan büyük takdirle karşılık buldu. Bayramlaşma programları samimi bir ortamda geçti.

Bayram programları sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Ramazan Bayramı sürecinde bizler ailemizle birlikte evlerimizdeyken, Çatalca’mızın huzuru, güvenliği ve sağlığı için çalışan gece – gündüz demeden 7/24 emek sarf eden İlçe Jandarma Komutanlığımızı, İtfaiyemizi, Devlet Hastanemizdeki zorlu pandemi sürecinin kanatsız melekleri sağlık çalışanlarımızı ve sağlık çalışanlarımızın yanında şifa arayan ilçe halkımı ziyaret edip, Ramazan Bayramımızı kutlayarak bayramlaştık ve kolaylıklar diledim. Hizmetkârı olduğum Çatalca’m için özveri ile emek sarf eden herkes başımın tacıdır. İyi ki varsınız.’’ dedi.