Çatalca Belediyesi

YİNE AÇILIŞ YİNE ÇATALCA

Görüntülenme : 983

DAĞYENİCESPOR HALI SAHASI HAYIRLI OLSUN

Gerek mesaisinin nerdeyse tamamını saha çalışmalarında halkın arasında tamamlamasıyla, gerekse projelerinin merkezine yarınların teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırmasıyla sadece Çatalca’mızın değil bölge halkımızın takdirini ve alkışını alan Başkanımız Mesut Üner, bir açılış daha gerçekleştirdi. Dağyenicesor Kulübümüzün halı sahası açılışı yapıldı.

Çatalca Protokolümüz ve Mahalle Halkımız Açılışa Katıldı

Halı Sahanın açılışına, Başkanımız Mesut Üner’le birlikte, İlçe Protokolümüz, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, Muhtarlarımız, Spor Kulüp Başkanlarımız ve Mahalle Halkımız yoğun katılım sağladı.

Açılış Programımız Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın Okunmasıyla Başladı

Açılış programında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasın ardından Başkanımız Mesut Üner’in ‘’İki Yıllık Spor İcraatları’’ videolarının izlenmesiyle devam etti.  Başkanımız Mesut Üner’in  ‘’İki Yıllık Spor İcraatları’’ videosu katılımcıların yoğun alkışını aldı.

Şaban Beykoz; ‘’Başkan Mesut Üner Talebimizi Hemen Yerine Getirdi.’’

Açılış programında ilk konuşmayı Dağyenicespor Başkanımız Şaban Beykoz yaptı. Şaban Beykoz yaptığı konuşmasında; ‘’Köyümüzdeki bulunan Dağyenicespor’un Kapalı Halı Sahasının tamiratına ve brandasının yenileme çalışmasına talebimiz doğrultusunda Çatalca Belediyesi nezdinde başlanıp, tamamlanmıştır. Başta Çatalca Belediye Başkanımız Sayın Mesut Üner’e ve emeği geçen herkese Dağyenicespor Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi sunarız. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Başkanımız Mesut Üner’e çok teşekkür ederiz.” dedi.

Ercan Gül; ‘’Başta İBB Olmak Üzere Bir Çok Kapıyı Çaldık ama Çözüm Başkanımız Mesut Üner’den Geldi.’’

Açılış programında ikinci konuşmayı Dağyenice Muhtarımız Ercan Gül yaptı. Ercan Gül yaptığı konuşmasında; ‘’Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için spor faaliyetleri çok önemlidir. Bu anlamda atıl ve kullanılmaz haldeki sahamıza hayat verip, gençlerimize kazandırmamız gerekiyordu. Konunun çözümü için, başta İBB olmak üzere birçok kapıyı çaldık. Ama çözüm Başkanımız Mesut Üner’den geldi. Şahsım ve Mahalle halkım adına Başkanımız Mesut Üner’e çok teşekkür ederim.’’ dedi.

Başkanımız Mesut Üner; ‘’Sporun ve Sporcunun Yanında Olmaya Devam Edeceğiz.’’

Dağyenice Muhtarımız Ercan Gül ardından, Başkanımız Mesut Üner yaptığı konuşmada; ‘’Çatalca’mızın neresinde ne sorun varsa, ilçemizin İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi olmasını bir bahane veya engel olarak kabul etmeyerek çözmeye var gücümüzle gayret ediyoruz. Dağyenicespor Kulüp Başkanımız Şaban Beykoz’dan gelen talep üzerine mahallemizdeki halı sahanının bakımsız kullanılmaz hale geldiğini yerinde tespit ettik ve hemen harekete geçtik. Dağyenice mahallemizde bulunan atıl sağlıksız bir hale gelen Halı Sahaya tadilat, bakım ve onarımını yaparak hayat verdik. Yetmedi halı sahanın üzerini kapatarak mahalle halkının 4 mevsim yağmurlu havalarda dahi halı sahada keyifli dakikalar yaşamasına olanak sunduk. Tüm mahalle halkımıza ve ilçe sporumuza hayırlı olsun.’’ dedi.

Yapılan Görkemli Açılışımızdan Sonra Gösteri Maçı Yapıldı

Yapılan açılış konuşmalarının ve açılış kurdelemizin kesilmesinin ardından gerçekleşen gösteri maçının başlama vuruşu Başkanımız Mesut Üner tarafından yapıldı. Uzun yıllar futbol oynayan Başkanımız Mesut Üner gösteri maçında az bir süre futbol oynarken, şık bir golle maçın ilk golünü attı ve katılımcıların alkışını aldı. Yapılan gösteri maçıyla gerçekleşen görkemli açılışımız sona erdi. Bu aralar projelerini hayata geçirmesinin sevincini yoğun olarak yaşayan Başkanımız Mesut Üner, Dağyenice Spor Kulübümüzün halı sahasının açılışındaki sevinci ve halkımızın kendisine gösterdiği yoğun ve samimi ilgisi dikkat çekti.