Çatalca Belediyesi

YİNE BİR İLKE DAHA İMZA ATIYORUZ

Görüntülenme : 706

Çatalca’mıza kazandırdığı projeler kapsamında, güncel bilgi ve teknoloji konularına büyük önem veren Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde yine bir ilke daha imza atarak yepyeni bir projenin daha gerçekleşmesine imza attı. Başkanımız Mesut Üner’in gerçekleşen bu projesinin adı; ‘’KENT REHBERİ’’ ve ‘’İMAR SORGULAMA’’ profesyonel uygulamaları oldu.

Başkanımız Mesut Üner göreve gelir gelmez, ‘’KENT REHBERİ’’ ve ‘’İMAR SORGULAMA’’ uygulamalarının resmi sitemize eklenmesinin talimatını verdi. Sonrasında son derece titiz, kapsamlı ve uzun soluklu çalışmalarımızın ardından, bu kıymetli çalışmamız ilçe halkımızın hizmetine sunulmaya resmi sitemizde başlandı.

Çatalca Belediyesi resmi sitemizdeki ‘’KENT REHBERİ’’ uygulamamızla birlikte; Çatalca’mızın tüm mahallerinde mevcut güncel imar durumunu, hastane, emniyet, jandarma, kamu binaları ve eczane gibi kurum ile kuruluş adresleri, kapı numaraları gibi bilgileri 360° sokak görünümüyle harita üzerinden detaylı olarak görebileceksiniz.

Resmi sitemizdeki ‘’İMAR SORGULAMA’’ uygulamamızla birlikte ise; Çatalca’mız genelinde Ada-Parsel bazında güncel imar durumu ve plan notları bilgilerine istediğiniz yerden 7/24 ulaşabileceksiniz. Böylelikle siz kıymetli halkımız belediyemize gelmeden ulaşmak istediğiniz bilgiye istediğiniz yerden ulaşma fırsatı olurken, mesai arkadaşlarımızda bekleyen diğer kronik sorunlarımızın çözümü için daha geniş bir zamana kavuşmuş olacak.

Çatalca Belediyemiz resmi sitesine kazandırdığımız bu kıymetli iki uygulamamız sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Güncel bilgi teknolojilerini çalışma hayatımıza entegrasyonu süreci her zaman büyük önem kazandırmıştır. Onun içindir ki göreve gelir gelmez halkımızın büyük bir heyecanla resmi sitemizde beklediği ‘’KENT REHBERİ’’ ve ‘’İMAR SORGULAMA’’ uygulamalarıyla ilgili çalışmaların başlamasının talimatını verdim. Sonrasında ise, uzun soluklu ve titiz bir çalışma gerçekleştirdik. Bugünlere geldiğimizde vatandaşlarımızın olduğu yerden, belediyemize gelmeden talep ettikleri bilgiye ulaştıklarına şahit olmak, bizleri oldukça mutlu ediyor ve ilçemize hizmet yolunda bizlere güç veriyor. Tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız