GELECEĞİN BİLİM ADAMLARINIDAN MUHTEŞEM PROJELER

Çatalca Atatürk Anadolu Lisesi'ni ziyaret eden Başkanımız Erhan Güzel öğrencilerimizi geleceğe ışık tutacak projeleri için tebrik etti.

Çatalca Belediye Başkanımız Erhan Güzel, Atatürk Anadolu Lisesi'ni Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ile birlikte ziyaret ederek protokol üyeleri eşliğinde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Açılış sonrası stantlar tek tek gezilerek öğrencilerin birbirinden değişik konularda yaptığı projeler incelendi. Bilimsel merakları sonucu ortaya koydukları projeler hakkında öğrencilerin sunumlarını dinleyen Başkanımız Güzel, öğrencilerin haftalarca emek verdiği projeleri görmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum

"Geleceğimiz olan çalışkan ve zeki öğrencilerimizin üzerinde uzun süre çalıştıkları birbirinden önemli projeleri, bizlere geleceğimizin ne kadar aydınlık olduğunu bir kez daha hatırlattı. Bilimi sevdirme çalışmaları öğrencilerimizin problem çözme becerilerinin gelişmesine, yeteneklerinin farkına varmasına ve kendini daha kolay ifade edebilme imkânı bulmasına vesile olacaktır. Bu çalışmalarla birçok alanda bakış açısını değiştiren projelere imza atan öğrencilerimizi tebrik ediyorum' ifadelerinde bulunan Belediye Başkanımız Erhan Güzel emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etti.

Önceki HaberMECLİSİMİZ 1. BİRLEŞİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Sonraki Haber2024 YILI EMLAK, ÇEVRE, TEMİZLİK VE İLAN VERGİSİ 1. TAKSİT ÖDEME SÜRESİ 31 MAYIS 2024 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR.