Başkan Güzel, Mahalle Ziyaretleriyle Hemşehrilerinin Taleplerini Dinlemeye Devam Ediyor

 Başkan Erhan Güzel, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleriyle birlikte mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

 "Yöneten Kent Çatalca" anlayışıyla hareket eden Başkan Güzel, hemşehrilerinin talep ve isteklerini yerinde dinleyerek, Çatalca'nın yönetimini daha etkin ve verimli hale getirmek için çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

 Bugün gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Başkan Güzel, Karacaköy, Ormanlı, Başakköy, Kalfaköy ve Akalan mahallelerinde muhtarlar, azalar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlerde mahalle muhtarlarının ve sakinlerinin sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinleyen Başkan Güzel, yerel ihtiyaçlara öncelik vererek çözüm üretmek adına gerekli adımları atacaklarını belirtti.

Başkan Güzel, "Çatalca'nın tüm paydaşlarıyla birlikte ilçemizin muhafızı olmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Her mahallemizin ihtiyaçlarını ve taleplerini yerinde dinleyerek çözüm odaklı projelerimizi hayata geçireceğiz," dedi. Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri de mahalle ziyaretleri sırasında vatandaşlarla birebir görüşmeler yaparak, sorunları yerinde tespit etti ve çözümler konusunda bilgilendirme yaptı.

 

Önceki HaberBaşkan Erhan Güzel Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
Sonraki HaberEuro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Milli Takımımızın İlk Maçı, Çatalca Millet Bahçesi'nde Büyük Bir Coşkuyla İzlendi.