“Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.” Mustafa Kemal Atatürk

Belediye Başkanımız Erhan Güzel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık makamını çocuklara teslim etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Ferhatpaşa İlköğretim Okulu öğrencilerimizden Kadir Vatan Toprak, Nisa Ayata, Elvin Bahar, Rüzgâr Işıkoğlu Belediye Başkanımız Erhan Güzel'e ziyarette bulundu.

Öğrencilerle uzun süre sohbet eden Başkanımız Erhan Güzel çocuklarımızın aydınlık geleceğimizin umudu olduğunu ifade ederek başkanlık makamını çocuklara bıraktı. İlçemizin belediye başkanı olan çocuklar talep ve önerilerini dile getirerek ilgili birim müdürlerini arayarak talimat verdiler.

En önemli görevimiz sizlere aydınlık bir gelecek bırakmak

Başkanımız Erhan Güzel, bizlerin en önemli görevi var gücümüzle çocuklarımız için çalışmak ve sizlere aydınlık bir dünya bırakmaktır sözleriyle başladığı konuşmasında, "Bugün siz değerli çocuklarımızın heyecanı ve mutluluğuna ortak olduk. Ülkemizin çocuklarına bugünü bayram olarak hediye eden, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, saygı ve özlemle anıyorum. Sevgili çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun" dedi.

Günün anısına öğrencilerimize hediyeler veren Başkanımız Erhan Güzel, öğrencilerimizle bol bol fotoğraf çektirdi.

Önceki HaberRamazan Bayramımız Çatalca’da Bir Başka Güzel
Sonraki HaberÇATALCA’DA ÇOCUKLAR BAYRAMI DOYASIYA YAŞADI