BAŞKANIMIZ ERHAN GÜZEL; YENİ DÖNEM MUHTARLARIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Demokrasimizin temel taşı muhtarlarımızla bir araya gelen Belediye Başkanımız Erhan Güzel yeni dönemin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek talep ve önerilerini dinledi.

Belediye Başkanımız Erhan Güzel, İstanbul'un en büyük ilçesi olan Çatalcamızın 39 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Cem Kara Yaşam Vadimizde düzenlenen organizasyonda, mevcut sorunlar ve ilçemizin geleceği hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Muhtarlarımızla işbirliği içinde çalışacağız

Mahalle muhtarlarımızla tek tek ilgilenen ve sohbet eden Başkanımız Erhan Güzel toplantıda yaptığı konuşmada ilçemize muhtarlarımızla iş birliği içerisinde hizmet edeceklerinin altını çizdi. Çalışma planında muhtarlarımızı sık sık ziyaret etmek olduğunu belirten Başkanımız Erhan Güzel, bu ziyaretlerde mahallelerimizin çözüm bekleyen sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunarak gerekli çözümlerin hayata geçirileceğini belirtti.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü aktif edildi

Tüm muhtarlarımızla düzenli olarak toplantılar gerçekleştireceğini ifade eden Belediye Başkanımız Muhtarlık İşleri Müdürlüğünü aktif hale getirdiğinin müjdesini vererek ilgili müdür ve başkan yardımcısının da daima muhtarlarımızla işbirliği içerisinde olacağını kaydetti. Sözlerinin sonunda ilçeye hizmet yolunda tüm muhtarlarımıza yeni dönemin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkanımız Erhan Güzel, “Demokrasimizin vazgeçilmez unsurları, değerli muhtarlarımız, yolumuz açık olsun” şeklinde konuştu.

 

Önceki HaberÇATALCA’DA ÇOCUKLAR BAYRAMI DOYASIYA YAŞADI
Sonraki HaberBAŞKANIMIZ ERHAN GÜZEL'DEN NET TALİMAT; 'PROJELER EN KISA SÜREDE TAMAMLANACAK'